Ceník

Produkty

Válcová zkušebna BR 250

Dynamická válcová zkušebna pro měření výkonu a točivého momentu motoru motocyklu . Zařízení je možné doplnit vodou chlazeným retardérem a simulátorem náporového tlaku .

Válcová zkušebna (auto 4x4) dynamická

Na válcové zkušebně je možné měřit výkon a točivý moment motoru automobilu . válce jsou propojené přes úhlové převodovky pro zajištění synchronizace pohybu válců . Zařízení je možné doplnit vzduchem nebo vodou chlazeným retardérem . Jeden pár válců je posuvný elektromotorem .

Zkušebna pro měření výkonu a točivého momentu motoru traktoru

Měření se provádí přes pomocný výstupní hřídel a probíhá ve statickém režimu . Zařízení je vybaveno vzduchm chlazeným retardérem a chladícím ventilátorem .

Zkušebna pro měření výkonu a točivého momentu motoru

Motor je bržděn vodou chlazeným retardérem , hnací hřídel je napojena do spojkové lamely motoru . Při měření počítač udržuje motor v požadovaných otáčkách .

Mikropočítač BRD1000

Slouží ke sběru naměřených hodnot. Mikropočítač má 8x analogový vstup , 2x otáčky , výstup pro ovládání retardéru . Napájení 12V 250mA

Snímač síly

slouží k měření síly při statickém měření  500 – 2500 Nm
Zesilovač pro snímače teploty PT100

Zesilovač signálu pracuje v rozsahu 15 - 250°C .
Zesilovač pro termočlánek K

Zesilovač je navržen k připojení termočlánků typu K k mikropočítači.
Termočlánek

slouží k měření teploty spalin 0 – 1000°C ( není nutné vrtat výfukové potrubí , snímač se pouze přitáhne na výfuk).
Lambda sonda

Snadný a jistý způsob určení složení směsi pomocí externí skokové lambda sondy. Umístěna je v odsavači výfukových plynů s 12V napájením, které zároveň zajišťuje ohřev lambda sondy na provozní teplotu. Sonda má různé délky měřících trubic dle délky a typu koncovky výfuku. Měření se provádí zasunutím do koncovky výfuku.
Snímač otáček z VN kabelu

Je vhodný použít u motocyklů se snadno přístupným vysokonapěťovým kabelem zapalování. Snímání je zajištěno elektromagnetickým polem kolem vodiče a není nutné se elektricky připojovat k vodiči zapalování. Vhodné jak pro induktivní tak i pro kapacitní typy zapalování. Nelze použít u motorů s integrovanými zapalovacími cívkami v botce víčky.
Snímač otáček z NN kabelu

Měří otáčky motoru připnutím na primární vinutí zapalovací cívky. Vhodné jak pro induktivní tak i pro kapacitní typy zapalování. Měření je bezkontaktní.Snímač otáček válce - kola

Měří otáčky válce 0 – 990000 ot/min ( snímač pracuje s magnetem )© 2004+ Všechna práva vyhrazena - Motocomtest